Author: E***i
Date:
Review: So good . I recommend. Please like I am poor !!!
Color: Multicolor
Price: 219kr
Double the grip, double the glow! This power-packed primer set features our Good Grip Cool Soothing Primer for fresh, long-wear makeup with a cooling touch, and our Good Grip Glow Illuminating Primer for a radiant, lit-from-within base. Whether you're feeling icy or golden, our formulas grip your makeup like a pro, while also hydrating your skin. Two primers, endless super looks! "Super Power" is only a name and does not reflecr any actual product attributes.
| Finish | Natural |
| SPF | No |
| Color | Multicolor |
| Texture | Gel |
| Function | All-Day Moisture |
| Skin Type | Dry |
| Width | 18.5 cm |
| Length | 14.5 cm |
| Net Volume | 90 ml |
| SKU | sb25073045857629426 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5587478 people said the quality is very good!
Author: E***i
Date:
Review: So good . I recommend. Please like I am poor !!!
Color: Multicolor
Author: n***h
Date:
Review: Super cute packaging, super fast shipping. Good product
Color: Multicolor
Author: e***e
Date:
Review: omg,,,it's so beautiful ,,,,i love ittttt
Color: Multicolor
Author: S***o
Date:
Review: super grip and beautiful colours
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.